Sprendimai kapinėms. Kapinių skaitmeninimas

QR Market siūlo unikalius sprendimus kapinėms, memorialams ir istoriniams paminklams, naudojant QR kodus. Kaip žinia, pastaruoju metu vis daugiau girdime apie kapinių ir kapaviečių skaitmeninimą. Būtent šioje vietoje išmanieji QR kodai ir padeda lankytojams arba tiesiog praeiviams sužinoti daugiau apie tam tikroje vietoje palaidotą asmenybę.

QR kodas – tai unikalus kodas, kuriame galima paslėpti iš tiesų nemažai informacijos. Todėl jis puikiai atlieka savo funkciją kapinėse ir kapavietėse. QR kodo pagalba galima pateikti lankytojams labai daug skirtingos informacijos apie palaidotą žmogų. Pvz.: gimimo metus, svarbiausius gyvenimo įvykius, vietas, kur gyventa, svarbiausių akimirkų nuotraukas/atvaizdus ir net gi video medžiagą ir daug kitos informacijos. Visi suprantame, kad yra be galo skaudu netekti artimo žmogaus, tačiau QR kodai padės mums atėjus į kapines, prisiminti koks buvo tas žmogus dar realiau.

Apie mus rašo:
https://www.tv3.lt/naujiena/gyvenimas/lietuviai-siulo-unikalu-buda-prisiminti-mirusius-artimuosius-tereiks-nuskenuoti-koda-n1254022

Kaip tai veikia?
1. Sugeneruojamas unikalus QR kodas su iš anksto užkoduota informaciją apie žmogų
2. Atspausdinamas lipdukas ir klijuojamas ant kapo
3. Naudojant išmaniąją mobiliąją programelę skenuojamas QR kodas
4. Ekrane atvaizduojami mirusiojo užkoduoti duomenis

Kaip užsisakyti?
Parašykite mums el. paštu info@qrmarket.lt arba skambinkite kontatkiniu telefonu.

Teikiame kompleksinius sprendimus su QR kodais kapinėms, muziejams, memorialams ir paminklams bei kapinių skaitmeninimo paslaugas.

QR_kodai_rasu_kapinesQR_kodai_rasu_kapinesQR_kodai_rasu_kapines

Siųsti užklausą:


Vardas, Pavardė

Įmonės pavadinimas

El. paštas

Telefono numeris

Jūsų žinutė