Kodėl muziejai turėtų naudoti QR kodus?

Mes visi žinome tą jausmą, kai esame muziejuje, stebime meno kūrinius ir norime gauti daugiau informacijos apie menininką ar patį meno kūrinį. Suprantame, kad tokia problema buvo visada ir iki šiol išlieka, tačiau kas gi kaltas? Muziejus neatvaizduoja daugiau informacijos? Bet, jeigu ir atvaizduotų, tačiau kur? Nėra vietos.
Ir kaip gi šią problemą būtų galima lengvai išspręsti? QR Market turi sprendimą – tai QR kodai. kurie tapo pagalbininkais daugelio muzieju ir istorinių kapinių visame pasaulyje bei Lietuvoje.

Naudodami QR kodus, muziejai gali nukreipti QR kodus į papildomą informaciją apie menininką ar meno kūrinį. Ši informacija gali būti pateikiama skirtingomis formomis, pavyzdžiui, kaip tekstas, kaip vaizdo įrašas, kaip garso įrašas, netgi kaip žaidimas. Ar galite įsivaizduoti, kaip būtų patogu asmeniškai pamatyti vaizdo įrašą arba išgirsti garso įrašą, kai tiesiog nespėjate paskui gidą? Tiesiog nuskaitysite QR kodą ant tam tikro Jums patinkančio meno kūrinio ir turėsite daug pilną apie jį ar jo atlikėją. Mūsų nuomonė, tai yra muziejų ateitis. Tokios inovacijos tikrai sužadintų muziejaus lankytojus ir paskatintų juos dažniau lankytis muziejuje. Įsivaizduokime, kad studentų grupė atvyksta į muziejų ir kokios reakcijos galime sualukti iš lankytojų kai informacija apie objektus yra pateikiama būtent tokiu pavidalu, o ne paprastos lentelės su tekstinę infomracija, į kurią jaunesnio amžiaus vartotojai net nekreipia dėmesio?
QR kodai muziejuose – tai didžiulė nauda visiems. Ar esate pasiruošę susidoroti su šia problema? Kreipkites mūsų nurodytais kontaktais ir mes pasiūlysime geriausią sprendimą su QR kodais pagal Jūsų poreikius.

Žemiau pateiktos memorialų su QR kodais nuotraukos iš Laisvės alejos. Daugiau informacijos: www.partizanualeja.lt

Partizanų alėja - QR kodai

Siųsti užklausą:


Vardas, Pavardė

Įmonės pavadinimas

El. paštas

Telefono numeris

Jūsų žinutė