QR Kodai E-komercijai

Quick Response kodas – tai naujas žingsnis visame pasaulyje, kuris palengvina mūsų gyvenimą. Praėjus dešimčiai metų šiuos „kvadratus“ galima bus matyti visur, pradedant maršrutinio transproto tvarkaraščiais, baigiant automobilių numeriais. Tai kodėl gi nepradėjus prekiauti šių kodų dėka ir žengti tobulėjimo link?

QR market parduotuvė

Šis kodas yra ant tiek tobulas ir paprastai nuskaitomas, kad jį galima naudoti kiekvieną dieną ir visur. Japonija yra stipriai pažengusi į priekį QR kodu atžvilgiu, tad yra daug informacijos apie sėkmingai įgyvendintus pardavimo projektus. QR Market – tai puiki proga aplenkti konkurentus, pradėjus pardavinėti paslaugas bei prekes visiškai nauju, tačiau patikrintu būdu. Lietuvos rinkoje tai yra visiškai nauja technologija, kuri yra jau pakankamai populiari tokiose valstybėse, kaip JAV, Vokietija, Indija, Švedija, Kinija.

Turbūt įdomu sužinoti ar QR marketingas tai tinkamas žingsnis didinant klientų skaičių. Pažvelkime į kitas valstybes, kur toks reklamos būdas jau daugiau kaip metai sekmingai “gyvena” didmiesčiuose.
Paimkime parduotuvę A, kuri turi interneto parduotuvę. Parduotuvės A, pradėjusios prekiauti QR kodu pagalba viešose vietose, registruotų pirkėjų skaičius užaugo 76 %, ON-LINE pirkimo kiekis padidėjo 130 %, pati parduotuvė tapo №1 top ONLINE parduotuvių sąraše, ir prisiartino prie lyderio top OFFLINE parduotuvės.

 

Norite sukurti interneto parduotuvę savo verslui? Stabtelėkite ir pagalvokite. QR Market – tai „gyva“ ir reali interneto parduotuvė gatvėse bei jūsų namuose. Jums nereikia kurti web parduotuvių, mokėti už tai milžiniškus pinigus, ir skirti tam daug brangaus laiko. Prekyba per QR Market – tai rezultatyvus bei prasmingas žingsnis padidinti pardavimus.

QR Market pardavimų sistema siūlo unikalią galimybę prekių bei paslaugų pardavėjams prekiauti per virtualiū parduotuvių sistemą, naudojant dvimačius barkodus ten, kur tik norite. Mūsų laikais vis daugiau ir daugiau virtualių parduotuvių nauodoja QR kodus. 2012 metais buvo paskelbta daugiau, kaip 300 vritualių parduotuvių, o 2013 jau daugiau kaip 2000 visame pasaulyje.
Štai pora fragmentų, kuriuos surinkome iš viso pasaulio.

Well.ca parduotuvė Kanadoje

Well.ca parduotuvė Kanadoje

ToysRUs parduotuvė JAV

QR parduotuvė ToysRUs JAV

Tesco parduotuvė Pietų Korėjoje

QR parduotuvė Tesco Pietų Korėjoje

Jetshop parduotuvė Švedijoje

QR Parduotuvė Jetshop Švedijoje

ColdStorage Singapūre

QR Parduotuvė ColdStorage Singapūre

Aliqua/Budnikowsky Vokietijoje

QR Parduotuvė Aliqua/Budnikowsky Vokietijoje

Virtualios parduotuvės pirkimo priemonės – tai produktai bei paslaugos, pavaizduotos ant stotelių, reklamos stendų, iškabų, žurnaluose, skrajutėse arba paties gaminio. Ir be abejo QR Market aplikacija, suinstaliuota į Jūsų mobilųjį telefoną. Skenuojant QR kodą (kvadratinis brūkšninis kodas) šalia pasirinkto produkto, vartotojai gali pateikti užsakymą ir gauti prekę(-es) tiesiai į namus.

Mūsų komanda siūlo mažmeninės prekybos parduotuvėms paslaugą, kuri suteikia galimybę lengvai pradėti QR prekybą be papildomų investicijų. Norint prekiauti per virtualiai, tereikia tapti sistemos Partneriu.
Tapti QR Market Parnteriu yra visiškai nemokama.

Reikalavimai, kurių privalo laikytis Partneriai:

  • Partneris privalo pasirašyti partnerystės sutartį su QR Market;
  • Partneris, norėdamas gauti prekių užsakymus, kurie bus formuojami per išmaniąją aplikaciją, privalo pateikti norimų produktų sąrašą, jų kainas, išsamų aprašymą, bei nuotraukas;
  • Prekių pardavimo vietose (katalogai, stendai, iškabos, žurnalai ir kt.) Partneris privalo pavaizduoti kompanijos logotipą, bei tinklapio nuoroda, iš kur galima parsisiųsti aplikaciją;

Kaip parduoti per QR Market?

Ką gauna klientas tapęs Partneriu?

  • Aukštos kokybės QR kodų spausdinimui skirtus failus, kurie bus skenuojami, norint užsakyti prekes;
  • Išsamią ataskaitą apie užsakytų prekių kiekį per QR Market aplikaciją;
  • Neribotą prekių skaičių duomenų bazėje;
  • Visą informaciją apie Partnerio prekes bei paslaugas, kurios buvo užsakytos per aplikaciją (galima integracija su Jūsų turimomis sistemomis)

Norite išbandyti savo verslą?
Nedelskite, giliai įkvėpkite ir pradėkite virtualią prekyba su naujoviškais Quick Response per QR Market jau šiandien!

Kaip veikia aplikacija

Mūsų programelė – tai mobiliųjų telefonų aplikacija, skirta prekių užsakymui bei pirkimui naudojant telefono kamerą ir QR kodus.
Šios programos pagalba galima užsakyti prekes bei paslaugas iš katalogų, lauko stendų, stotelių iškabų. Kiekvienas šios unikalios sistemos Quick Response kodas slepia savyje unikalų prekės numerį, kuris padeda programai atpažinti konkrečią prekę, kurią Jūs norite nuskanuoti (užsakyti).

img-1

Turėk išmanųjį telefoną su Android OS

Vartotojas įdiegia aplikaciją išmaniąjame telefone. Paleidęs ją – užsiregistruoja.

img-2

Rask QR Market prekes visur

Įjungęs aplikaciją prisijungia. Radęs prekę A – nuskanuoja jos QR kodą, pavaizduotą šalia prekės kainos, su telefono kamera. Deda prekę A į krepšelį.

img-3

Užsakyk prekę naudojant išmaniąją programelę

Norėdamas tęsti apsipirkima skanuoja kodus toliau, norėdamas įvykdyti užsakymą – vartotojas eina į krepšeli ir spaudžia „Užsakyti“. Įveda savo kontaktinius duomenis, adresą bei apmokėjimo būdą.

img-4

Gauk užsakymą nurodytu adresu

Po užsakymo su vartotoju susisiekia administratorius užsakymo patikslinimui, arba tiesiog išsiunčiamas el. laiškas su užsakymo duomenimis ir pristatymo terminu. Po nurodyto laiko prekė A yra pristatoma nurodytu adresu.

Kaip veikia Virtualių Parduotuvių Sistema

Mūsų virtualių parduotuvių sistema – tai didžiulė duomenų bazė, kurioje “sudėta” begalė prekių, parduodamų iš skirtingų tiekėjų.
Tokia sistema yra visiška naujovė kaip Lietuvoje, taip ir daugelyje Europos šalių. Tad jeigu Jus nuspręsite naudoti QR kodus prekyboje, klientai laikys Jūsų organizaciją technologiška. Toks marketingo būdas pritraukia žmonių dėmesį ir sulaukia daug teigiamu atsiliepimų.

img-1

Tapk naujoviškos pardavimų sistemos Partneriu greitai ir nemokamai

Tapti mūsų Partneriu nieko nekainuoja. Tereikia pasirašyti terminuotą sutartį. Daugiau apie tai galite reasti čia

img-2

Pavaizduok šalia prekių QR kodus

Ant kiekvienos prekės, kuri bus parduodamą per QR Market programelę, privalomą pavaizduoti atitinkamą barkodą. Aukštos raiškos barkodai (tinkantys spausdinimui) bus pateikiami kiekvienam Partneriui individualiai.

img-3

Gauk nuskanuotų prekių užsakymus

Nuskanuotų prekių užsakymai už kelių sekundžių pasiekia Partnerius. Specialiai sukurta mumis užsakymų programą bus įdiegta Partnerio nurodytose vietose.

img-4

Pristatyk užsakymą ir gauk apmokėjimą

Belieka paruošti užsakymą ir pristatyti jį nurodytu adresu.

Video Demonstracija