Profesionalus fizinių laiškų spausdinimas ir siuntimas per Lietuvos paštą

Reikia dažnai siusti didelius kiekius laiškų? QR Market siulo visas paslaugas nuo turinio generavimo iki fizinio laiško išsiuntimo.

Laiško tūrinio generavimas

Galime automatizuotas Jums sugeneruoti laiškų tūrinį. Reikalingą informaciją galime importuoti iš excel, csv ir daugybe kitų formatų, arba pasiimti iš Jūsų verslo valdymo sistemos.

Laiškų spausdinimas

Siulome spausdinti tiek spalvotus, tiek paprastus juodai baltus laiškus, ant kokybiško 100gsm popieriaus. Spauda gali būti pilno užpildymo, ir ant abiejų lapo puslapių. Pats vokas gali buti baltas, arba spalvotas su spauda. Mes sumaketuosime voko dizainą.

Laiško registravimas Lietuvos pašte, supakvimas ir išsiuntimas

Pasirupiname visu laišku išsiuntimo procesu. Užregistruosime kiekvieną laišką Lietuvos pašte, supakuosime lapus ir vokus, bei išsiusime juos.

Laiškų sekimas bei statistika

Mūsų savitarnoje matysite kiekvieno laiško “kelią” ir visą statistiką. Matysite kada laiškas buvo sugneruotas, atspausdintas, užregistruotas, pristatytas bei išsiustas. Jeigu laiškas bus siunčiamas su Lietuvos pašto paslauga “siuntos sekimas”, matysite ir visą informaciją iš Lietuvos pašto, viskas vienoje vietoje.

Susisiekite su mumis!